OLYMPUS DIGITAL CAMERAMarzysz o weselu jak z bajki? A może ten szczególny czas chcesz spędzić w kameralnym, rodzinnym gronie? Dolina Sadosiów to miejsce dla Ciebie. Gospodarze serdecznie i z największą troską dopilnują, aby tego wieczoru nic nie zawiodło. Uczynią wszystko, by te chwile pozostały na zawsze w pamięci.

Dolina Sadosiów to nie tylko sala, ale także miejsca noclegowe w pokojach, ogrodzony teren oraz wspaniała kuchnia. Nie zapominamy też o specjalnym wystroju wnętrz. Nasi dekoratorzy zrealizują każde zamówienie. Ale to jeszcze nie wszystko, co możemy zaoferować.

Pragniesz, by stół wyglądał jak na szlacheckim balu? A może gustujesz w daniach wegetariańskich? Kuchnia azjatycka? Żaden problem! Na życzenie Młodej Pary ułożymy niezapomniane menu, spełniając najśmielsze oczekiwania.

Wesele to czas szczególny, kiedy wszyscy chcą się wspaniale bawić do białego rana. Umożliwić może to nasza wspaniała orkiestra oraz animatorzy, którzy zależnie od potrzeb zajmą się dziećmi, by bawiły się doskonale, a nawet poprowadzą różne zabawy, by goście nie zaznali nudy.

Gościom, którzy przybywają z daleka chcielibyśmy zaproponować dłuższy pobyt połączony z poznaniem naszej okolicy, aby zabrali ze sobą jeszcze więcej wspomnień…

Sala weselna Wilczęta, Sala weselna Godkowo, Sala weselna Młynary,